Fiyatlandırma ve Teslimat

Tüm ürünler sipariş teslim gününden önce üretilmeye başlandığı için günlük alınan sipariş miktarı kısıtlıdır. Bu nedenle olabilecek en erken tarihte ön sipariş kaydı yaptırıp, kesin siparişlerin teslimden en az 4 gün önce onaylanması gerekmektedir.

PASTA

Pastalar minimum 10 kişilik hazırlanır. Bu sayı pastanın tasarımına göre değişiklik gösterebilmektedir.  Kişi sayısı 15,20,25.. şeklinde artarak hesaplanır. Fiyatlandırma kişi başına yapılmaz.Minimum pasta ücreti 100 TL. Her pastanın fiyatı modelleme zorluğu, içerik alternatifleri, genel tasarıma göre değişiklik gösterir.

KURABİYE

Kurabiyelerde üç farklı boy çalışılır. Fiyatlandırma adet başınadır. Küçük boylarda adet fiyatı 5 TL, orta boylarda(standart boy) adet fiyatı 6 TL, büyük boylarda adet fiyatı 7 TL’dir. Eğer kurabiyelerin çubuklu bir şekilde hazırlanmasını isterseniz adedine 0,50 TL ekleyin. Eğer kurabiyelerin üzerinde fotoğraf baskı isterseniz adedine 1 TL ekleyin. Minimum 50 TL’lik sipariş hazırlanır. Standard olarak her kurabiye tek tek jelatin ambalajla paketlenir. Arzuya göre istenilen farklı paketleme ve sunum malzemelerine göre ücrette değişim olabilir.

CUPCAKE

Cupcakelerde adet fiyatı, içeriğe ve modellemeye göre 6-15 TL arasında değişmektedir. Cupcakeler standard boylarda hazırlanır. Ancak miktarı fazla olan siparişlerde mini cupcakelerle aranjman yapılabilir. Toplamda minimum 60 TL lik sipariş kabul edilir. İstenilen sunum ve paketleme malzemelerine göre adet fiyatları değişebilir.

MAKET FİGÜRLER (Bu alternatif İstanbul dışı siparişler için geçerlidir.)

Pastasız sadece pasta üzerine yerleştirilmek üzere istenilen figürlerde, figürün yapım zorluğuna göre adet fiyatı 10-50 TL arasında değişmektedir.

Fiyatlandırma kriterleri tek tek sipariş durumunda geçerlidir. Eğer ki konsept olarak, pasta, kurabiye ve cupcake, uygun stand ve sunumlarda istenilirse fiyatlarda toplamdan indirim uygulanabilir. Aynı şekilde adet sayısındaki fazlalıkta toplam tutar üzerinden indirim yapılabilir.

TESLİMAT

Pasta; Pasta siparişi yalnızca İstanbul için kabul edilir. İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy ilçesinde her bölgeye teslimat ücretsizdir. Diğer bölgelerde teslimat için özel ayarlanan araçla ücreti müşteri tarafından teslimatta ödenmek üzere kapıya kadar teslimat yapılmaktadır. Anadolu yakası teslimatları için arzuya göre Bakırköy Denizotobüsü İskelesinde teslimat yapılabilir.

Kurabiye, Cupcake ve Figürler; Yurtiçi kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderim yapılabilir. Ancak gönderim süresi dikkate alınarak teslimden en az 2 gün önce siparişler kargoya verilir. Kargo ücreti teslimat sırasında müşteri tarafından ödenir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...