31 Mayıs 2010 Pazartesi

Formula 1 Yarış Arabası Pasta

Formula 1 Arabası Pasta / F1 Car Cake

Formula 1 heyacanı dün gümbür gümbür inletti İstanbul semalarını. Haliyle benzin ve lastik kokusuda beraberinde. Ama ne yaparsın gülü seven dikenine katlanırmış. Kağıt gibi tüyden hafif arabaların nerelerinden bu sesi çıkardığını merak ederek soluksuz izlendi yarışlar..

Formula 1 Arabası Pasta / F1 Car Cake

Formulanın hayranlarından hatta fanatiklerinden olan Barbaros'da tam buna denk gelen günde doğunca O'na en uygun pastanın bu olduğuna karar verdim. Sevgili Elif herşeyi bana bırakınca, aklıma Barbaros deyince ilk gelen detayın F1 olduğu aşikar heralde :)

Formula 1 Arabası Pasta / F1 Car Cake

Aslında başka bir kutlamaya davetli olduklarını o yüzden küçük bişey istediğini söyledi sadece. Hani şimdi asıl kutlamayı gölgede bırakmamalı doğumgünü :) Gel görki bu pastayı getirdiklerinde sanırım kutlama epey yön değiştirmiştir :):)))

Formula 1 Arabası Pasta / F1 Car Cake

Pastayı yaparken özellikle en sevdiğim renkle çalıştığım için çook keyif aldım. Dilerim onlarda yerken aynı keyfi almışlardır. Barbaros doğum günün kutlu mutlu olsun, dilerim her günün F1 heyecanında ve mutluluğunda geçer!

Pastanın pandispanyası kakaolu kek, kreması çikolatalı..

3 yorum:

  1. SÜPEER OLMUŞŞŞ. İNSANIN YARIŞASI GELİYOR.
    EMRE

    YanıtlaSil
  2. bu pastadan yaptırmak istiyorum fakat iletişim numaranızı ya da mail adresinizi bulamadım :( yardımc olabilir misiniz?

    YanıtlaSil

Yorumlarınızda isim belirtirseniz memnun olurum, böylece size vereceğim cevaplarda hitabım "Sevgili İsimsiz" şeklinde olmaz. Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...