28 Nisan 2011 Perşembe

Özel Pastam Atölyesi House Beautiful Dergisinde

House Beutiful Mayıs 2011

Selin'le çok güzel bir olayda tanıştık. Haliyle hemen kaynaştık :) Zaten O'nunla kaynaşmamak mümkün değil. Nasıl candan nasıl sıcak bir insan.. İlk tanıştığımız mekanda bir saatlik çekim muhabbetle iki saati buldu..

Muhabbetin ardından benim atölyeyi duyunca hemen birlikte bişeyler yapalım dedi.. Ay nasıl heyecan bastı beni anlatamam.. Hani az biraz tecrübem var Lezzet, Leziz ve UzmanTv den. Ama gel görki bunların hepsi tarif hazırlarsın onu çekerler.. Şimdi mekanın çekilecek olması beni telaşlandırdı. Atölyeyi evirip çevirip toplasam mı olduğu gibimi bıraksam karar veremedim. Selin en güzelinin kullanıldığı hali olduğunu söyleyince derin bi nefes aldım..

E malum çekim alanı az olunca muhabbete daha çok vakit kaldı :) Geldi çaylar gitti börekler şeklinde çook keyifli bir kaç saat geçirdik. Ve işte karşınızda Özel Pastam atölyesinden bir kaç kare..

Teşekkürler House Beautiful, teşekkürler Selin :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızda isim belirtirseniz memnun olurum, böylece size vereceğim cevaplarda hitabım "Sevgili İsimsiz" şeklinde olmaz. Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...